Bezpłatny Internet dla pacjentów naszego Szpitala!

Bezpłatny Internet dla pacjentów darmowy Internet darmowe WiFi Szpital Poniatowa Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej

Pacjenci Samodzielnego Publicznego Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej od czerwca mogą korzystać z darmowej sieci WiFi. Bezpłatny Internet dla pacjentów to kolejne udogodnienie dla osób leczonych w naszej placówce.

Bezpłatny Internet dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej już działa!

Od czerwca w naszym Szpitalu została udostępniona bezpłatna sieć WiFi. Z darmowego Internetu mogą korzystać pacjenci, którzy przebywają na leczeniu w Oddziale Gruźlicy i Chorób Płuc. Bezpłatny Internet dla pacjentów dostępny jest również w obu budynkach Szpitala (Pawilon A i Pawilon B). Dostęp do sieci WiFi mają zatem wszystkie osoby leczone w Samodzielnym Publicznym Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej!

Pacjenci przebywający na leczeniu w Szpitalu, którzy chcą skorzystać z bezpłatnego Internetu, mogą to zrobić wyszukując na swoich urządzeniach bezpłatną sieć WiFi: Sanatorium_Guest oraz wpisując hasło: spg2024!

Bezpłatny Internet dla pacjentów – jak z niego skorzystać?

Aby połączyć się z Internetem, należy wpisać indywidualny numer vouchera, który pacjenci chcący skorzystać z Internetu otrzymują przy przyjęciu do Szpitala lub później po zgłoszeniu takiej chęci pielęgniarkom w trakcie pobytu. Voucher dostępny jest dla wszystkich pacjentów Szpitala.

Zasady dostępu do bezpłatnej sieci WiFi dla pacjentów Szpitala określa REGULAMIN.

W dzisiejszych czasach Internet jest nieodłączną częścią życia. Jest wykorzystywany do komunikacji, pracy, rozrywki oraz zdobywania informacji. Bezpłatny Internet dla pacjentów daje możliwość zachowania łączności ze światem zewnętrznym. Pośrednio może nawet mieć wpływ na samopoczucie pacjenta oraz przyspieszyć proces jego powrotu do zdrowia.

    Napisz komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*

    Skip to content