Międzynarodowy Dzień Podcastów z NFZ

Międzynarodowy Dzień Podcastów NFZ 2023 grafika Szpital Sanatorium Poniatowa

30 września to Międzynarodowy Dzień Podcastów. Z tej okazji Narodowy Fundusz Zdrowia przygotował edukacyjny cykl trzydziestu podcastów pod nazwą „Lepiej wiedzieć profilaktycznie”. To wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i dostarczanie rzetelnych informacji na temat profilaktyki zdrowotnej.

Podcasty obejmują pięć najważniejszych obszarów tematycznych w profilaktyce zdrowotnej, takich jak: otyłość, aktywność fizyczna, onkologia, emocje i zdrowie mężczyzn.

Międzynarodowy Dzień Podcastów z NFZ – spotkania z ekspertami, inspirujące rozmowy, edukacja

Co można znaleźć w podcastach? Spotkania z Ekspertami z różnych dziedzin, którzy dzielą się wiedzą na temat zdrowia i profilaktyki, inspirujące rozmowy, tematy związane ze zdrowym stylem życia, od diety po aktywność fizyczną, a także wskazówki dotyczące profilaktyki nowotworów i innych chorób.

Profilaktyka i edukacja: główne cele Międzynarodowego Dnia Podcastów z NFZ

Jednym z głównych celów akcji „Lepiej wiedzieć profilaktycznie” jest edukacja w zakresie zdrowych wyborów oraz zachowań, które mogą zapobiec wielu chorobom, zwłaszcza nadwadze, otyłości oraz chorobom nowotworowym. Zachęcamy do obejrzenia!

Wszystkie podcasty z cyklu „Lepiej wiedzieć profilaktycznie” są dostępne na kanale Akademia NFZ.

    Napisz komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*

    Skip to content